Z wielką radością powitaliśmy dziś nową uczestniczkę naszej bibliotecznej społeczności ![]()
W ramach ogólnopolskiej akcji „Mała Książka – Wielki Człowiek”, realizowanej przez Instytut Książki, nasza nowa czytelniczka otrzymała swoją pierwszą wyprawkę czytelniczą ![]()
![]()
To wyjątkowy moment – bo właśnie od takich małych kroków zaczyna się wielka przygoda z książką. Wierzymy, że wspólne czytanie od najmłodszych lat buduje nie tylko wyobraźnię, ale też piękne nawyki na całe życie.
Życzymy wielu radosnych chwil z książkami i zapraszamy do częstych odwiedzin naszej biblioteki!


